Ljusstakar Louis XV stil

403919

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, patinerad / förgylld brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 21 cm

Tidigare borrade för el

Diverse, Hem, Metall

Monter 19

Ljusstakar Louis XV stil

Budhistorik (3 bud)

2731027
500
2730509
2729596

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.