Spegel med konsolbord

403913

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets mitt, fanerat med mahogny, spegelns höjd ca 144x60, konsolbordes mått ca 84, 72x33 cm

Slitage, smärre fanebrotfall

Speglar

Rum 5

Spegel med konsolbord

Budhistorik (2 bud)

2731131
500
2731128

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.