Sängbord

403898

SÄNGBORD, 1 par, vitlackerade, 1900-talet mitt, höjd ca 50, 44x42 cm

Bruksslitage

Rum 4

Sängbord

Budhistorik (18 bud)
2731406
2731411
2731406
1 400
2731403
1 300
2731393

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.