Peter Dahl farglitografi

403896

PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl, 154/290, färglitografi, ca 57x87 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl farglitografi

Budhistorik (8 bud)
2737584
2736216
1 400
2733307
1 300
2726972
2733306

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.