Taklampa

403863

TAKLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 29 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Taklampa

Budhistorik (16 bud)
2731125
2731124
1 900
2731123
1 800
2731119
1 700
2731118
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.