Karl Granqvist blandteknik

403838

KARL GRANQVIST (1921-1994): På stranden, signerad och daterad Karl Granqvist, -78, tusch, blyerts och akvarell, 11x17 cm, handförgylld ram med slitage

Fack 11

Karl Granqvist blandteknik

Budhistorik (25 bud)
2729555
1 900
2729564
1 800
2729555
1 700
2729554
1 600
2729523

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.