Sigvard Bernadotte färglitografier

403833

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002), (2) kompositioner, signerade och daterade -82 samt signerade i trycket, färglitografier, 5/360, 35x28 cm

Fack 43

Budhistorik (13 bud)
2729548
2725615
2725615
900
2725594
850
2725583

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.