Mortel med pistill 1700-tal

403820

MORTEL med PISTILL, 1700-tal, brons, liv med handtag, höjd 8 cm, graverat monogram "SHD"

Bruksslitage

Diverse, Hem, Allmoge

Mortel med pistill 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

2712493
2712491
2711510

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.