Fanny Falkner kvinnoporträtt

403721

FANNY FALKNER (1891-1963): Kvinnoporträtt, signerad Fanny Falner, akvarell, ca 30x23 cm

Fläckar

Konst, Teckningar

Rum 4

Fanny Falkner kvinnoporträtt

Budhistorik (8 bud)
2729281
1 600
2727618
2721751
2721747
2721746
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.