Ragusked och matskedar 1800-tal

403703

RAGUSKED, MATSKEDAR, silver, 18/1900-tal, varierande modell, längd ca 18-27 cm, vikt ca 560 g

Slitage, delvis med gravyr

Silver

Monter 13

Budhistorik (3 bud)

2729223
1 900
2711568
1 800
2711568

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.