Göran Folcker

403690

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Rosa mellanrum", signerad FOLCKER PARIS 68, olja på duk, ca 130x97 cm.

Läs mer

Göran Folcker

Budhistorik (13 bud)
2716170
4 200
2729063
2716170
3 400
2727402
3 200
2716170

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.