Stolar gustaviansk stil

403687

STOLAR, 4 st, modell Axet, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, vitmålade, kannelerade ben, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage, klädsel med vissa fläckar

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
2724784
3 400
2724637
3 200
2723621
2724636
2723621
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.