Serveringsvagn

403684

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt laminat, på hjultrissor, höjd 69, 70x50 cm

Visst slitage

Rum 14

Serveringsvagn

Budhistorik (19 bud)
2729219
1 300
2729217
2729216
2729209
2729201
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.