Fåtölj zebratextil

403683

FÅTÖLJ, zebramönstrad textil, 1900-talets början, svarvade ben i vitbemålat trä, sitthöjd ca 46 cm

Visst slitage

Fåtölj zebratextil

Budhistorik (9 bud)
2723202
2721907
2712016
2711250
550
2711249
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.