YRJÖ EDELMANN

403682

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek ca 44x60 cm

YRJÖ EDELMANN
Budhistorik (17 bud)
2730375
2728198
2730374
2728198
900
2727665
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.