YRJÖ EDELMANN

403681

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Oramad

YRJÖ EDELMANN

Budhistorik (6 bud)
2734510
1 600
2732715
2732715
1 300
2732471
2732295

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.