YRJÖ EDELMANN

403681

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Oramad

YRJÖ EDELMANN
Budhistorik (6 bud)
2734510
1 600
2732715
2732715
1 300
2732471
2732295

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.