Yrjö Edelmann

403680

YRJÖ EDELMANN (1941- 2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm; oramad

Yrjö Edelmann
Budhistorik (17 bud)
2733478
2733476
2733467
1 900
2733465
1 800
2733460
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.