Madeleine Pyk Slussen

403679

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 131/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm; oarmad

Madeleine Pyk Slussen
Budhistorik (2 bud)

2726706
2719433

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.