Ulrica Hydman Vallien

403677

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm; oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (6 bud)
2732177
2730378
950
2726704
900
2727668
850
2726704

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.