Jockum Nordström

403670

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 242/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm; oramad

Jockum Nordström
Budhistorik (9 bud)
2721261
5 600
2724330
5 400
2721261
5 200
2719661
5 000
2719661
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.