Byst föreställande Dane

403669

BYST, Dante, alabaster, höjd ca 25, längd 24 cm

Näsan med avslag samt smärre repor och nagg

Diverse

Byst föreställande Dane

Budhistorik (11 bud)
2729145
2729158
750
2729145
700
2729156
650
2729145
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.