Skulptur brons

403668

SKULPTUR, 1900-tal, Gestalt, brons, höjd med träsockel 19,5 cm

Sockel med slitage

Konst, Skulpturer

Monter 23

Skulptur brons

Budhistorik (4 bud)

2731696
2720632
2714859
2714148

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.