Göran Strått skulptur brons

403666

GÖRAN STRÅÅT (1915-1994): Spegling, signerad och numrerad Göran Strååt 12/25, patinerad brons, Otto Meyers efterträdare, höjd inkl stensockel 22,5 cm

Konst, Skulpturer

Göran Strått skulptur brons

Budhistorik (35 bud)
2731220
6 400
2731221
6 200
2731220
6 000
2731215
5 800
2731208
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.