Carl-Johan Martinius oljemålning

403617

CARL-JOHAN MARTINIUS, samtida, Kärlekskomposition, olja på duk uppklistrad på pannå signerad och daterad a tergo 2005, 70x100 cm

Fack 33

Budhistorik (9 bud)
2728435
2726194
2726194
600
2727430
550
2726194
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.