Ejnar Kohlmann oljemålning

403613

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Vinterlandskap, signerad och daterad Ejnar Kohlman 1947, olja på duk, ca 35x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2728597
550
2722368
500
2718551
450
2722366
2718551

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.