Roland Svensson färglitografier

403603

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "The Pub - London" ("Stamlokuset"), "Aktersalongen", signerade Roland S, numrerade, 160/250, 210/310, färglitografi, bildmått ca 18x15, 30x44 cm.

Tavelvagn 32

Budhistorik (17 bud)
2729000
2728990
2728979
2728988
950
2728979
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.