Starkvinsglas 1800-tal

403594

STARKVINSGLAS, 6 st., glas, 1800-talets mitt, slipad dekor av blommor och insekter, höjd ca 13 cm

Glas, Övrigt glas

Monter 11

Starkvinsglas 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2724421
600
2723550
550
2714855
500

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.