Carl Hallström oljemålning

403588

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Skymmningslandskap, signerad C. Hallström, olja på duk, ca 50x77 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Carl Hallström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2732506
2728022
2727918
1 600
2727862
2715531

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.