Stolar stapelbara

403586

STOLAR, 4 st,1900-talets mitt, björk, märkta Monteringsfabriken Dala-Järna, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Stolar stapelbara

Budhistorik

2016-09-08 kl 18:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.