Stolar stapelbara

403584

STOLAR, 6 st,1900-talets mitt, björk, märkta Monteringsfabriken Dala-Järna, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, skador

Stolar stapelbara

Budhistorik

2016-09-10 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.