V Darcey oljemålning

403578

V. DARCEY (1900-talets början): Hönshus, olja på pannå, signerad V Darcey, 35x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

V Darcey oljemålning

Budhistorik (29 bud)
2728973
6 400
2728963
6 200
2728969
6 200
2728963
5 600
2728967
5 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.