Ingbritt Lagerberg akvarell

403575

INGBRITT LAGERBERG (född 1943): Clown, monogramsignerade, akvarell, 44x40 cm

Fack 54

Ingbritt Lagerberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

2726190
550
2728463
500
2726190
2719293

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.