Norbert Robles akvarellkomposition

403572

NORBERT ROBLES (född 1953): Komposition med ansikten, akvarell, signerad N Robles, diameter 48 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (10 bud)
2728644
950
2726189
900
2726189
750
2727527
700
2726189
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.