Stolar stapelbara

403571

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, björk, märkta Monteringsfabriken Dala-Järna, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, skador

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolar stapelbara

Budhistorik (1 bud)

2730453
2016-09-08 11:45:19

2016-09-08 kl 12:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.