Stolar 1800-tal

403568

STOLAR, 8 st, 1800-tal, ljusgrå bemålning, av varierande modell bl a i barockstil, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, slitage, sprickor

Rum 21

Stolar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2728922
2724621
2724313
600
2724312
500
2724311

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.