Gustaf Axel Berg windsorstolar

403563

GUSTAF AXEL BERG, karmstolar, 1 par, windsormodell, Nässjö Stolfabrik, massiv björk, ek och bok, brännmärkta, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Budhistorik (14 bud)
2728934
2728906
2728118
950
2728114
900
2728113
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.