Norbert Robles blandtekniker

403555

NORBERT ROBLES (Född 1953): (2) Figurkompositioner, signerade, akvarelliserade tryck, ca 33,5x24,5 cm

Fack 44

Norbert Robles blandtekniker

Budhistorik (6 bud)
2726259
850
2726176
2726258
2726176
2725013

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.