Tamburmajor

403554

TAMBURMAJOR, trä och metall, 1980-tal, krön med dubbla lager krokar samt centralt placerade krokar på pelaren, rund fot i sten, höjd ca 180 cm

Smärre slitage

Rum 14

Tamburmajor

Budhistorik (26 bud)
2728854
2 800
2728871
2 800
2728854
2 600
2728863
2 600
2728854
2 400

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.