Skåp art deco

403546

SKÅP, art deco, 1930-tal, björk samt svartlackerade detaljer, toppskiva i marmor, höjd ca 701, 45x58 cm

Sekundär skiva, bruksslitage

Skåp art deco

Budhistorik (3 bud)

2728790
2724875
2721325

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.