Ingbritt Lagerberg akvarellerat collage

403544

INGBRITT LAGERBERG (född 1943): "Maktbegär", monogramsignerade i i, akvarellerat collage, rammått 37x27 cm

Fack 47

Budhistorik (2 bud)

2726173
2709198
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.