Drottning Kristina efter Bourdon

403542

DROTTNING KRISTINA, litografi, 1800-tal, Achille Devéria, tryckt av François Le Villain, publiserad av Edward Bull & Edward Churton, after Sébastien Bourdon,
ca 38x32 cm

Fläckar

Budhistorik (15 bud)
2728758
1 900
2727544
1 800
2727544
1 600
2724922
2719680
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.