Madeleine Pyk akvarell

403539

MADELEINE PYK (född 1934): "Champion", signerad och daterad M Pyk -95, akvarell, ca 37x36 cm

Madeleine Pyk  akvarell

Budhistorik (4 bud)

2708690
1 700
2714665
1 600
2708690
2708573

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.