J G Arsenius hästar i landskap

403536

JOHN GEORG ARSENIUS (1818-1903), hästar i landskap, signerad och daterad -96, ramd, dagermått ca 37 x 54 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Budhistorik (13 bud)
2724682
2724680
2 800
2724677
2 600
2724673
2 400
2724669

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.