Alain Berck-Vitz oljemålning

403535

BERCK-VITZ, Alain (Född 1943); "Paramaribo", signerad, daterad a tergo 1987, olja på duk, ca 46x38 cm

Fack 35

Alain Berck-Vitz oljemålning

Budhistorik (25 bud)
2727348
1 900
2727340
1 800
2727336
1 700
2727330
1 600
2727290

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.