Madeleine Pyk oljemålning

403532

MADELEINE PYK (född 1934): Svävande figur och träd, signerad M Pyk 87, olja på duk, ca 50x34 cm

Rum 21

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2727306
11 000
2725487
10 500
2726331
10 000
2725487
8 600
2709068
8 400

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.