Christina Knall gouache

403528

CHRISTINA KNALL (född 1947): "I det blå", signerad Christina Knall, daterad 2005 atergo, gouache, ca 31x23 cm

Fack 19

Christina Knall gouache

Budhistorik (3 bud)

2726177
2709932
2709932

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.