Silkesbroderi tidigt 1800-tal

403527

BRODERI, 1800-tal, barn i skog med slott i bakgrunden, silkesbroderi, ca 48x44,5 cm

Solblekt, slitage, spår från tidigare inramning

Mattor/Textilier

Monter 11

Silkesbroderi tidigt 1800-tal
Budhistorik (3 bud)

2734371
2723303
2719427

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.