Madeleine Pyk målning

403526

MADELEINE PYK (född 1934): `Verkstadsdirektören`, signerad och daterad M Pyk 66, gouache, ca 21x28 cm

Monter 32

Madeleine Pyk målning
Budhistorik (14 bud)
2727292
2 600
2727287
2 400
2727285
2727260
2726541
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.