Ljusstake empirestil

403518

LJUSSTAKE, mässing, 1800-tal, empirestil, foten med dekor av vinranka, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Diverse, Belysning

Ljusstake empirestil

Budhistorik (6 bud)
2718045
2717019
550
2710100
500
2709163
2708750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.