Stenskulptur

403515

SKULPTUR, 1900-talets senare del, skulpterad sten i form av dansande sällskap, otydligt signerad, höjd 35 cm

Konst, Skulpturer

Stenskulptur

Budhistorik (20 bud)
2727229
2727231
1 400
2727229
1 300
2727227
2727101

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.